UWAGA! Oszuści podszywają się pod naszą firmę - przeczytaj szczegółowe informacje, kliknij tutaj.

Litwa - Łotwa - Estonia

Kierunek:

Litwa - Łotwa - Estonia

Data:

termin do uzgodnienia, wycieczka 6-dniowa

Cena:

zapytaj o ofertę!

W cenie:

przejazd, noclegi, wyżywienie, bilety wstępu, ubezpieczenie, opiekę przedstawiciela biura, usługi przewodników

Program wycieczki na Litwę, Łotwę i Estonię

Dzień 1: Kowno
Wyjazd z Polski. Przyjazd do Kowna. Zakwaterowanie. Zwiedzanie Kowna: zamek kowieńki, Kościół św. Jerzego, Seminarium duchowne, Plac Ratuszowy; dom, gdzie w latach 1819-1823 mieszkał i pracował Adam Mickiewicz, Dom Perkunasa, Kościół Witolda, Archikatedra Św. Piotra i Pawła.
Kolacja w hotelu. Nocleg: Kowno.

Dzień 2: Kowno - Bauska - Rundale - Ryga
Śniadanie w hotelu. Przejazd do miasteczka Bauska. Zwiedzanie Zamku Bowskiego. Przejazd do Zamku Rundale zwanego łotewskim Wersalem (dawnej letniej rezydencji księcia kurlandzkiego Birona). Zwiedzanie barokowego pałacu. Przyjazd do Rygi. Zakwaterowanie i obiadokolacja w hotelu.

Dzień 3: Ryga - Tallinn
Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie. Wyjazd do Tallina. Zwiedzanie Tallina, m.in.: wzgórze Toompea oraz dawny zamek Kawalerów Mieczowych, zamek Toompea (siedziba rządu i parlamentu), prawosławny sobór Aleksandra Newskiego oraz Dolne Miasto z placem Ratuszowym i słynną Apteką Magistracką o wielowiekowych tradycjach, wielka Gildia kupiecka. Zakwaterowanie i obiadokolacja w hotelu w Tallinie

Dzień 4: Tallinn - Ryga
Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie. Wyjazd do Rygi. Po południu zwiedzanie stolicy Łotwy – Rygi, m.in.: Stare Miasto, Dom Bractwa Czarnogłowych, zespół średniowiecznych kamieniczek tzw. „Trzej Bracia”, Ratusz, Mała i Wielka Gildia, Katedra Domska, kościół Św. Jakuba, budynek parlamentu, Pomnik Wolności. Kolacja w hotelu. Zakwaterowanie i obiadokolacja w hotelu w Rydze

Dzień 5: Ryga - Troki - Wilno
Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie. Przejazd i zwiedzanie Trok, prastarej stolicy Wielkiego Księstwa Litewskiego. Zwiedzanie Zamku Wielkich Książąt Litewskich na jeziorze Galve. Przejazd do Wilna. Zwiedzanie miasta, m.in.: Bazylika Archikatedralna, Kościół Św. Anny i Bernardynów, Ostra Brama z Kaplicą Matki Boskiej Ostrobramskiej, Góra Trzech Krzyży (urocza panorama Wilna), Cerkiew Św. Ducha, Plac Ratuszowy, Pomnik Adama Mickiewicza, Pałac Prezydencki, Uniwersytet Wileński.
Kolacja w hotelu. Nocleg: Wilno.

Dzień 6: Wilno
Śniadanie w hotelu. Powrót do Polski

Komentarze

Sprawdź co inni sądzą na temat naszej oferty, podziel się z nami swoją opinią:

Biuro Podróży LiZa

Od 2005 roku organizujemy wycieczki i wyjazdy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zabierzemy Cię w każde miejsce na świecie! Tylko my organizujemy wyjazdy według Twojego pomysłu!

Nasi Doradcy

Jarek
tel.: 696 016 750

Mirek
tel.: 607 168 588

Kontakt

Biuro Podróży LiZa s.c.
Jarosław Matysiak & Mirosław Tyra

Rynek 37, 63-600 Kępno

tel.: (62) 782 77 00

e-mail: biuro@liza.com.pl

Dane firmy

NIP: 619 195 04 99

REGON: 300 114 527

Wpis do rejestru organizatorów turystyki i pośredników turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego nr 402

 

Polityka prywatności RODO
Klauzula informacyjna