W związku z zagrożeniem epidemicznym w trosce o zdrowie nas wszystkich od 16 marca br. prosimy o kontakt z naszym biurem wyłącznie telefoniczny, mailowy lub za pomocą komunikatorów społecznościowych.

Najpopularniejsze kierunki

"Wycieczka jest dla uczestnika, a nie uczestnik dla wycieczki", dlatego u nas samodzielnie zdecydujesz co, gdzie i kiedy będziemy zwiedzali. Dopasujemy program i termin do Twoich możliwości.

 • Kraków

  Miasto koronacyjne oraz nekropolia królów Polski, stolica Małopolski. Wszyscy znajdą tam coś dla siebie. Sprawdź co warto zobaczyć w Krakowie!

 • Praga

  "Praga to ten bogaty, gigantyczny, epicki poemat architektury.A do starych linii dodawane są wciąż nowe, jeszcze piękniejsze niż tamte" R.M. Rilke

 • Toruń

  Tu wszystko jest na wyciągnięcie ręki: piękna architektura, powiew historii, tajemnice i legendy... i ten zapach piernika...

 • Warszawa

  Najpopularniejsze atrakcje Warszawy do wyboru! Zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Sprawdź co możesz z nami zobaczyć i przeżyć!

 • Zakopane

  Stolica polskich gór! Największa miejscowość w bezpośrednim otoczeniu Tatr. Mnóstwo atrakcji na każdą porę roku. Sprawdź co warto tam zobaczyć!

Biuro Podróży LiZa

Od 2005 roku organizujemy wycieczki i wyjazdy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zabierzemy Cię w każde miejsce na świecie! Tylko my organizujemy wyjazdy według Twojego pomysłu!

Nasi Doradcy

Jarek
tel.: 696 016 750

Mirek
tel.: 607 168 588

Kontakt

Biuro Podróży LiZa s.c.
Jarosław Matysiak & Mirosław Tyra

Rynek 37, 63-600 Kępno

tel.: (62) 782 77 00

e-mail: biuro@liza.com.pl

Dane firmy

NIP: 619 195 04 99

REGON: 300 114 527

Wpis do rejestru organizatorów turystyki i pośredników turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego nr 402

 

Polityka prywatności RODO
Klauzula informacyjna