ENERGYLANDIA

Wycieczki szkolne do Energylandii 2019

U nas kupisz wejściówki do największego rodzinnego parku rozrywki w Polsce, zorganizujesz wyjazd 1- lub 2-dniowy. 4 strefy, moc atrakcji - sprawdź!

Największy w Polsce Park Rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze to gwarancja najlepszej zabawy dla całych rodzin! Znaleźć tu można aż 4 strefy z atrakcjami podzielonymi na Bajkolandię dla najmłodszych, Strefę Familijną dla całych rodzin, Ekstremalną dedykowaną wszystkim głodnych wrażeń i wysokiej dawki adrenaliny, a także Wodną - Water Park i Tropical Fun, dostępne jak wszystkie inne atrakcje w cenie jednego biletu wstępu do Parku. Na Gości Energylandii czeka 71 atrakcji na czele z Roller Coasterami, tymi ekstremalnie szybkimi i wysokimi (m.in. największy Mega Coaster w Europie - HYPERION, czy największy wodny Roller Coaster - SPEED WATER COASTER), jak i delikatnymi dla dzieci i rodzin, a także potężne atrakcje wodne. Poza atrakcjami w Parku Rozrywki zobaczyć można spektakularne pokazy kaskaderskie przy użyciu sportowych samochodów, motocykli jak i rowerów BMX, ale także artystyczne występy tancerzy, cyrkowców czy akrobatów.

Biuro Podróży LiZa

Od 2005 roku organizujemy wycieczki i wyjazdy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zabierzemy Cię w każde miejsce na świecie! Tylko my organizujemy wyjazdy według Twojego pomysłu!

Nasi Doradcy

Jarek
tel.: 696 016 750

Mirek
tel.: 607 168 588

Kontakt

Biuro Podróży LiZa s.c.
Jarosław Matysiak & Mirosław Tyra

Rynek 37, 63-600 Kępno

tel.: (62) 782 77 00

e-mail: biuro@liza.com.pl

Dane firmy

NIP: 619 195 04 99

REGON: 300 114 527

Wpis do rejestru organizatorów turystyki i pośredników turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego nr 402

 

Polityka prywatności RODO
Klauzula informacyjna