UWAGA! Oszuści podszywają się pod naszą firmę - przeczytaj szczegółowe informacje, kliknij tutaj.

Czarnogóra - Bałkańska Perła

Kierunek:

Budva, Czarnogóra

Data:

wycieczka 10-dniowa

W cenie:

przejazd autokarem klasy LUX, opłatę klimatyczną, 7 noclegów w Hotelu Park Budva 3*, wyżywienie w formie bufetu (śniadania i kolacje), obowiązkowe opłaty na rzecz Turystycznego Funduszu Gwarancyj

Program wycieczki do Czarnogóry:

Dzień 1 :
12:00 - zbiórka w wyznaczonym miejscu. Wyjazd w kierunku Budvy.
Budva - Riwiera Budvańska jest najchętniej odwiedzaną częścią wybrzeża czarnogórskiego. To właśnie tu znajdują się najmodniejsze kurorty turystyczne kraju. Doskonałe miejsce zarówno dla miłośników kąpieli słonecznych, jak również dla amatorów czynnego wypoczynku na łonie natury oraz pasjonatów zabytkowych miast.
Zakwaterowanie: Hotel Park Budva*** - nowoczesny, 3-gwiazdkowy hotel odnowiony w 2017 roku położony pośród śródziemnomorskiej roślinności, zaledwie kilka kroków od plaży Slovenska w Budvie. Na terenie obiektu znajduje się: przestronny ogród z leżakami, recepcja 24h, kawiarnia oraz bar (dodatkowo płatne).
Pokoje wyposażone są w telewizor, klimatyzację, bezprzewodowy dostęp do internetu, łazienkę, suszarkę do włosów.
Wyżywienie: dwa posiłki - śniadania (godz. 7:00 - 9:30) i kolację (godz. 19:00 - 21:00) w formie bogatego bufetu (do kolacji dodatkowo woda do picia)

Dzień 2-9:
wypoczynek, plażowanie i 2 wycieczki fakultatywne

  1. Zwiedzanie "wyspy - hotelu" św. Stefana - najpopularniejszej miejscowości w Czarnogórze, którą odwiedzają najbardziej znane gwiazdy Hollywoodu. Cetinje - historyczna stolica państwa czarnogórskiego. Spacer po miasteczku oraz wizyta w klasztorze. Park Narodowy Lovćen oraz najpiękniejszy widok na „fjord” Boki Kotorskiej. Następnie przejazd do Kotoru - zwiedzanie najstarszego miasta w Czarnogórze wpisanego na listę UNESCO.
  2. Szkoderskie Jezioro i klasztor Ostrog - zwiedzanie najważniejszej prawosławnej świątyni na Bałkanach – klasztoru Ostrog. Rejs statkiem po największym jeziorze Czarnogóry "Skadarsko jezero" - rezerwat ryb i ptaków. Jezioro stanowi naturalną granicę z Albanią. Rejs statkiem trwa 2,5 godz., istnieje możliwość kąpieli w jeziorze.

Dzień 10 :
powrót na miejsce zbiórki w godzinach południowych

Ważne informacje:

  • każdy uczestnik bez względu na wiek, zobligowany jest do posiadania przy sobie ważnego dokumentu tożsamości (w większości krajów ważny min. 30 dni od daty zakończenia imprezy), który uprawnia go do przekroczenia granicy z danym państwem (paszport lub dowód osobisty)
  • organizator zastrzega sobie możliwość odwołania wyjazdu z przyczyn niezależnych od niego (decyzja władz państwowych, działanie siły wyższej) - uczestnik otrzymuje z tego tytułu zwrot pełnej wpłaty
  • w przypadku nie zebrania wystarczającej liczby uczestników zastrzega sobie prawo do anulowania imprezy najpóźniej na 10 dni przed jej rozpoczęciem, po wcześniejszym poinformowaniu każdego z klientów i do zwrotu wpłaconej zaliczki

Komentarze

Sprawdź co inni sądzą na temat naszej oferty, podziel się z nami swoją opinią:

Biuro Podróży LiZa

Od 2005 roku organizujemy wycieczki i wyjazdy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zabierzemy Cię w każde miejsce na świecie! Tylko my organizujemy wyjazdy według Twojego pomysłu!

Nasi Doradcy

Jarek
tel.: 696 016 750

Mirek
tel.: 607 168 588

Kontakt

Biuro Podróży LiZa s.c.
Jarosław Matysiak & Mirosław Tyra

Rynek 37, 63-600 Kępno

tel.: (62) 782 77 00

e-mail: biuro@liza.com.pl

Dane firmy

NIP: 619 195 04 99

REGON: 300 114 527

Wpis do rejestru organizatorów turystyki i pośredników turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego nr 402

 

Polityka prywatności RODO
Klauzula informacyjna