W związku z zagrożeniem epidemicznym w trosce o zdrowie nas wszystkich od 16 marca br. prosimy o kontakt z naszym biurem wyłącznie telefoniczny, mailowy lub za pomocą komunikatorów społecznościowych.

WCZASY - 7 DNI - ROWY - USTKA

Kierunek:

Rowy - Ustka

Data:

13 - 19 września 2021 r.

Cena:

998 PLN / os.

W cenie:

przejazd, wyżywienie wg programu, ubezpieczenie, opieka przedstawiciela biura i usługi przewodnika, bilety wstępu, realizacja programu

Termin:                                              13 - 19 września 2021 - 7 dni

Transport :                                        Luksusowy autokar (Klimatyzacja, DVD, WC)

Zakwaterowanie :                             Ośrodek Wypoczynkowy "ALBATROS", ul. Wczasowa 14 Rowy. Bajecznie położony nad samą plażą (50 metrów od morza) . Pokoje 2-osobowe z łazienkami i balkonami, Na wyposażeniu : Telewizor, czajnik elektryczny, ręczniki. W części hotelowej znajduje    się jadalnia, 2 świetlice oraz miejsca do wspólnych spotkań. Sercem każdego ośrodka jest kuchnia i tą maksymę w szczególności bierzemy sobie do serca. Szef kuchni oferuje Państwu wieloletnie doświadczenie w serwowaniu smacznych, zdrowych i polskich dań w formie szwedzkiego bufetu. 

Wyżywienie:                                      3 posiłki dziennie (bufet szwedzki) + deser do obiadu

W programie:

 

  • Latarnia Morska Czołpino
  • całodniowa autokarowa wycieczka z przewodnikiem do Słowińskiego Parku Narodowego (zwiedzanie muzeum przyrodniczego w Smołdzinie, muzeum wsi słowińskiej w Klukach, podziwianie panoramy z pomostu widokowego, ruchome wydmy)
  • wycieczka do Ustki (rejs statkiem, spacer po promenadzie, Park Zdrojowy)
  • wieczorek taneczny z poczęstunkiem
  • wieczór grillowy z muzyką
  • cała infrastruktura ośrodka do dyspozycji
  • DODATKOWO: istnieje możliwość poszerzenia oferty o zabiegi na schorzenia układu oddechowego, układu mięśniowo - szkieletowego i kręgosłupa (stan po Covid - 19: zapalenie płuc, astma oskrzelowa, nadciśnienie tętnicze, choroba wieńcowa i otyłość
  • Proponowane zabiegi: gimnastyka krążeniowo - oddechowa, inhalacje solą fizjologiczną, ćwiczenia oddechowe, okłady borowinowe, suchy masaż automatyczny, gimnastyka - zdrowy kręgosłup

Cena: 998 PLN  (w cenie: transport komfortowym autokarem, noclegi, wyżywienie wg programu, opieka przewodnika i przedstawiciela biura, bilety wstępu, ubezpieczenie, realizacja programu, w tym wieczorek taneczny i wieczór grillowy z muzyką)

Komentarze

Sprawdź co inni sądzą na temat naszej oferty, podziel się z nami swoją opinią:

Biuro Podróży LiZa

Od 2005 roku organizujemy wycieczki i wyjazdy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zabierzemy Cię w każde miejsce na świecie! Tylko my organizujemy wyjazdy według Twojego pomysłu!

Nasi Doradcy

Jarek
tel.: 696 016 750

Mirek
tel.: 607 168 588

Kontakt

Biuro Podróży LiZa s.c.
Jarosław Matysiak & Mirosław Tyra

Rynek 37, 63-600 Kępno

tel.: (62) 782 77 00

e-mail: biuro@liza.com.pl

Dane firmy

NIP: 619 195 04 99

REGON: 300 114 527

Wpis do rejestru organizatorów turystyki i pośredników turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego nr 402

 

Polityka prywatności RODO
Klauzula informacyjna