W związku z zagrożeniem epidemicznym w trosce o zdrowie nas wszystkich od 16 marca br. prosimy o kontakt z naszym biurem wyłącznie telefoniczny, mailowy lub za pomocą komunikatorów społecznościowych.

WCZASY 2022 - 7 DNI - ROWY - USTKA

Kierunek:

Rowy - Ustka

Data:

1 - 7 CZERWCA 2022 r.

Cena:

1295 PLN / os.

W cenie:

przejazd, wyżywienie wg programu, ubezpieczenie, opieka przedstawiciela biura i usługi przewodnika, bilety wstępu, realizacja programu

Termin:                                              1 - 7 czerwca 2022 - 7 dni

Transport :                                        Luksusowy autokar (Klimatyzacja, DVD, WC)

Zakwaterowanie : Rowy są jednym z najciekawszych zakątków na Pomorzu. Położone są na Wybrzeżu Słowińskim u ujścia rzeki Łupawy do Bałtyku, na mierzei oddzielającej od morza jezioro Gardno. Okolica posiada doskonały mikroklimat. Atrakcją tej nadmorskiej miejscowości są piaszczyste wydmy, piękne lasy iglaste, czyste, nieskażone powietrze oraz szeroka, słoneczna plaża. Rowy stanowią punkt wejściowy do Słowińskiego Parku Narodowego. Ośrodek Wydma Park położony jest NAD SAMYM MORZEM w sosnowym lesie. Posiada pokoje 2 i 3 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym oraz apartamenty. Zapewniamy smaczną i zdrową kuchnię polską, urozmaicone menu i miłą obsługę. Na terenie ośrodka znajduje się kort tenisowy, boiska do gry w siatkówkę i  koszykówkę, tenis stołowy,

Wyżywienie:                                      3 posiłki dziennie (bufet szwedzki) + deser do obiadu

W programie:

 

  • Latarnia Morska - Czołpino
  • całodniowa autokarowa wycieczka z przewodnikiem do Słowińskiego Parku Narodowego (zwiedzanie muzeum przyrodniczego w Smołdzinie, muzeum wsi słowińskiej w Klukach, podziwianie panoramy z pomostu widokowego, ruchome wydmy)
  • wycieczka do Ustki (rejs statkiem, spacer po promenadzie, Park Zdrojowy)
  • wieczorek taneczny lub bankiet z oprawa muzyczną
  • wieczór grillowy
  • cała infrastruktura ośrodka do dyspozycji
  • istnieje możliwość poszerzenia oferty o zabiegi na schorzenia układu oddechowego, układu mięśniowo - szkieletowego i kręgosłupa (stan po Covid - 19: zapalenie płuc, astma oskrzelowa, nadciśnienie tętnicze, choroba wieńcowa i otyłość)
  • proponowane zabiegi: gimnastyka krążeniowo - oddechowa, inhalacje solą fizjologiczną, ćwiczenia oddechowe, okłady borowinowe, suchy masaż automatyczny, gimnastyka - zdrowy kręgosłup (pakiet zabiegowy dodatkowo płatny)

Cena: 1295 PLN  (w cenie: transport komfortowym autokarem, noclegi, wyżywienie wg programu, opieka przewodnika i przedstawiciela biura, bilety wstępu, ubezpieczenie, realizacja programu, w tym wieczorek taneczny i wieczór grillowy z muzyką)

 

Komentarze

Sprawdź co inni sądzą na temat naszej oferty, podziel się z nami swoją opinią:

Biuro Podróży LiZa

Od 2005 roku organizujemy wycieczki i wyjazdy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zabierzemy Cię w każde miejsce na świecie! Tylko my organizujemy wyjazdy według Twojego pomysłu!

Nasi Doradcy

Jarek
tel.: 696 016 750

Mirek
tel.: 607 168 588

Kontakt

Biuro Podróży LiZa s.c.
Jarosław Matysiak & Mirosław Tyra

Rynek 37, 63-600 Kępno

tel.: (62) 782 77 00

e-mail: biuro@liza.com.pl

Dane firmy

NIP: 619 195 04 99

REGON: 300 114 527

Wpis do rejestru organizatorów turystyki i pośredników turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego nr 402

 

Polityka prywatności RODO
Klauzula informacyjna