W związku z zagrożeniem epidemicznym w trosce o zdrowie nas wszystkich od 16 marca br. prosimy o kontakt z naszym biurem wyłącznie telefoniczny, mailowy lub za pomocą komunikatorów społecznościowych.

WCZASY 2022 - 7 DNI - MIĘDZYZDROJE - ŚWINOUJŚCIE - NIEMCY - SZCZECIN

Kierunek:

Międzyzdroje, Świnoujście, Szczecin, Niemcy

Data:

3 - 9 CZERWCA 2022 r.

Cena:

1459 PLN / os.

W cenie:

przejazd, wyżywienie, ubezpieczenie, wszystkie bilety wstępów, opiekę przewodników, opieka przedstawiciela biura, realizację programu

Termin:                  3 - 9.06. 2022       (7 dni)

 

Transport :                 Autokar turystyczny (Klimatyzacja, DVD)

 

Zakwaterowanie : Rezydencja 5 Dębów - nowoczesny i komfortowo urządzony obiekt wypoczynkowy, położony blisko plaży, niespełna 200m od wejścia na plażę , blisko centrum, ale jednocześnie w cichej i spokojnej części Międzyzdrojów.

Urokliwe położenie pośród wiekowych dębów, których energia przywraca siły, stanowi wymarzone miejsce wypoczynku, daje naszym gościom nie tylko upragniony spokój i komfort, lecz również idealne warunki do regeneracji sił.

Międzyzdroje to najlepsze miejsce do wypoczynku nad polskim morzem. Idealna równowaga pomiędzy nadmorską wioską, a miastem. Dzięki słynnej Promenadzie Gwiazd, zwane jest często „polskim Cannes”. To jeden z najpopularniejszych nadmorskich kurortów w Polsce. Położone między rozległą plażą - od strony Świnoujścia, a najwyższym wybrzeżem klifowym - od strony wschodniej, otoczone ze wszystkich stron leśnymi ostępami Wolińskiego Parku Narodowego, kusi i wabi nie tylko malowniczymi widokami, ale też korzystnym mikroklimatem i wyjątkowo czystą wodą, przyciąga rzesze turystów – niezależnie od pory roku.

 

Wyżywienie:                   śniadania i obiadokolacje

 

W programie:

 

  • wycieczka do Szczecina: Zamek Książąt Pomorskich oraz Bazylika Katedralna Św. Jakuba z przełomu XIV i XV wieku, wspaniały zabytek architektury gotyckiej z tarasem widokowym, Wały Chrobrego ( taras widokowy o długości ok. 500 m )
  • Ratusz staromiejski – zbudowany dla władz miasta w XV w., Jasne Błonia
  • zwiedzanie cesarskich uzdrowisk: Ahlbeck, Heringsdorf - spacer po promenadzie nadmorskiej, łączącej oba kurorty.  100-letnie molo w Ahlbeck oraz nowoczesne molo w Heringsdorf
  • rejs promem do Świnoujścia, spacer po mieście, promenada nadmorska
  • wieczorek taneczny z oprawą muzyczną
  • relaks na plaży, cała infrastruktura ośrodka do dyspozycji

 

Cena: 1459,00 zł/os.

 

Cena zawiera: przejazd, wyżywienie, ubezpieczenie, wszystkie bilety wstępów, opiekę przewodników, opieka przedstawiciela biura, realizację programu

 

UCZESTNIK NIE PONOSI ŻADNYCH DODATKOWYCH KOSZTÓW ZWIĄZANYCH Z REALIZACJĄ PROGRAMU

Komentarze

Sprawdź co inni sądzą na temat naszej oferty, podziel się z nami swoją opinią:

Biuro Podróży LiZa

Od 2005 roku organizujemy wycieczki i wyjazdy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zabierzemy Cię w każde miejsce na świecie! Tylko my organizujemy wyjazdy według Twojego pomysłu!

Nasi Doradcy

Jarek
tel.: 696 016 750

Mirek
tel.: 607 168 588

Kontakt

Biuro Podróży LiZa s.c.
Jarosław Matysiak & Mirosław Tyra

Rynek 37, 63-600 Kępno

tel.: (62) 782 77 00

e-mail: biuro@liza.com.pl

Dane firmy

NIP: 619 195 04 99

REGON: 300 114 527

Wpis do rejestru organizatorów turystyki i pośredników turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego nr 402

 

Polityka prywatności RODO
Klauzula informacyjna